Tania odzież, odzież na wagę i wycenę, odzież outletowa, strona 3

Godziny otwarcia sklepów w Skoczowie i Żywcu

Informujemy, że w najbliższy poniedziałek (18 sierpnia) sklepy Biga w Żywcu i Skoczowie czynne będą o godzinę dłużej. Zapraszamy na zakupy  w godz. 8:00-18:00.

Wyprzedaż WAGI w Czechowicach-Dziedzicach

Tylko w dniach 11-12 sierpnia czeka na Ciebie wyprzedaz odziezy z WAGI - jedynie 1 zł/sz. Zapraszamy na zakupy!!!

 

Dni wyprzedaży w BIGA Będzin i Sosnowiec

Taka okazja się nie zdarzy więc skorzystaj z wyprzedazy! Od 12.08 CAŁY ASORTYMENT Z WAGI W CENIE 10 zł za kg w BIGA Bedzin i Sosnowiec.

Życzymy udanych zakupów!

Sierpień pełen promocji w sklepach Biga

Zapraszamy na wyjątkowe PROMOCJE już od 6 do 9 sierpnia! Kup 2 rzeczy z WYCENY, a trzecią najtańszą otrzymasz GRATIS! Promocja dotyczy tylko odzieży damskiej. Przyjdź do swojego sklepu Biga i zapoluj na wymarzoną stylizację. Szczegóły w zakładce PROMOCJE.

Zapraszamy do konkursu Średniowieczna Przygoda

Uwaga Uwaga!! Mamy dla Was wielką niespodziankę! Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie "Średniowieczna Przygoda". Wystarczy, że opublikujecie na naszym profilu zdjęcie swojego dziecka w dowolnej stylizacji, a nagroda może być Wasza! Do wygrania trzy czteroosobowe zaproszenia do Parku Średniowiecznego Warownia Inwałd. Czekamy na Wasze zgłoszenia już od dziś! Szczegóły i regulamin na www.bigastyl.pl w zakładce Akcja Promocyjna.

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij