Tania odzież, odzież na wagę i wycenę, odzież outletowa, strona 27

Zmiana godzin otwarcia sklepu BIGA w Będzinie

Informujemy, iż od 1 maja następują zmiany w godzinach otwarcia sklepu BIGA w Będzinie (ul. Paryska 2). Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 - 20.00 oraz w niedzielę w godzinach 10.00 - 18.00. Życzymy udanych zakupów.

2 maja - dostawa odzieży letniej

W czwartek (2 maja) do kolejnych sklepów BIGA trafi duża dostawa odzieży letniej. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce WYSTAWKI. Życzymy udanych zakupów.

Sklepy BIGA czynne 2 i 4 maja

W czwartek (2 maja) i sobotę (4 maja) sklepy BIGA będą czynne w normalnych godzinach.
1 oraz 3 maja nasze punkty handlowe będą zamknięte.

Sklep BIGA w Starachowicach otwarty również w niedziele

Informujemy, że od 5 maja sklep BIGA w Starachowicach (ul. Piłsudskiego 84) otwarty będzie siedem dni w tygodniu. Nasz punkt handlowy w Starachowicach będzie czynny w niedziele w godzinach 9:00 - 14:00. Zapraszamy na udane zakupy.

Otwieramy nowy sklep BIGA - Sułkowice

Serdecznie zapraszamy Państwa na otwarcie nowego punktu handlowego BIGA - 11 maja (sobota), godz. 8:00. Sklep (ok. 160 m2 powierzchni) zlokalizowany będzie w Sułkowicach, ul. Szkolna 3 (powiat myślenicki).

Na naszym profilu na Facebooku będziemy na bieżąco informować Państwa o przygotowaniach do otwarcia sklepu w Sułkowicach.

Zapraszamy na niedzielę handlową - 28 kwietnia

Zapraszamy Państwa na niedzielę handlową (28 kwietnia) w następujących sklepach BIGA: Bytom, Kędzierzyn-Koźle, Knurów, Ruda Śląska, Gliwice (ul. Warszawska 1). W tym dniu wymienione punkty handlowe będą czynne tak jak w soboty.

Na niedzielę (28 kwietnia) w wybranych sklepach przygotowaliśmy dla klientów dostawy atrakcyjnego towaru i promocje (szczegóły w zakładkach WYSTAWKI oraz PROMOCJE).

Ponadto w poniedziałek (29 kwietnia) do kolejnych sklepów BIGA trafi duża dostawa odzieży letniej. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce WYSTAWKI.

Przypomnijmy, że zakupy w niedziele możliwe są również w naszych sklepach w Będzinie i Żorach.

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij